საქართველოს ფინანსთა მინისტრის მოადგილე
ლერი ბარნაბიშვილი

დაიბადა 1972 წლის 18 იანვარს, ქ.თბილისში

ჰყავს მეუღლე და ორი შვილი

    პროფესიული გამოცდილება

  • 02.12.2015-დან დღემდე

    საქართველოს ფინანსთა მინისტრის მოადგილე

     
  • 21.11.2013-
    02.12.2015

    საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საგამოძიებო სამსახურის უფროსი 

     
  • 14.05.2013-
    21.11.2013

    საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საგამოძიებო სამსახურის უფროსის მოადგილე

     
  • 07.02.2013-
    14.05.2013

    საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საგამოძიებო სამსახურის საგამოძიებო დეპარტამენტის უფროსის მოადგილე

     
  • 01.12.2009-
    07.02.2013

    საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საგამოძიებო სამსახურის საგამოძიებო დეპარტამენტის თბილისის მთავარი სამმართველოს მესამე სამმართველოს უფროსი

     
  • 08.02.2008-
    01.12.2009

    საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს შემოსავლების სამსახურის საგამოძიებო დეპარტამენტის თბილისის მთავარი სამმართველოს მესამე სამმართველოს უფროსი

     
  • 16.04.2007-
    08.02.2008

    საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს შემოსავლების სამსახურის საგამოძიებო დეპარტამენტის თბილისის მთავარი სამმართველოს პირველი სამმართველოს უფროსის მოადგილე

     
  • 25.01.2007-
    16.04.2007

    საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს ფინანსური პოლიციის საგამოძიებო დეპარტამენტის ქ.თბილისის მთავარი სამმართველოს პირველი სამმართველოს უფროსის მოადგილე

     
  • 13.05.2005-
    25.01.2007

    საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს ფინანსური პოლიციის საგამოძიებო დეპარტამენტის ქ.თბილისის მთავარი სამმართველოს მესამე სამმართველოს გამომძიებელი

     
  • 19.10.2004-
    13.05.2005

    საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს ფინანსური პოლიციის ოპერატიული დეპარტამენტის ქ.თბილისის სამმართველოს მეოთხე განყოფილების ოპერატიული თანამშრომელი

     
  • 10.07.2004-
    19.10.2004

    საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს ფინანსური პოლიციის ოპერატიული დეპარტამენტის ქ.თბილისის სამმართველოს მეხუთე განყოფილების ოპერატიული თანამშრომელი

     
  • 26.04.2004-
    10.07.2004

    საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს ფინანსური პოლიციის ოპერატიული დეპარტამენტის ოპერატიულ-ანალიტიკური სამმართველოს ოპერატიული თანამშრომელი

     
  • 25.11.2003-
    13.04.2004

    საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საგადასახადო დეპარტამენტის ოპერატიული სამსახურის აღმოსავლეთის სამმართველოს ოპერატიული თანამშრომელი

     
  • 07.09.2000-
    15.10.2003

    საქართველოს საგადასახადო შემოსავლების სამინისტროს საგანგებო ლეგიონი, სხვადასხვა თანამდებობებზე

     
  • 03.08.1992-
    25.08.2000

    სახელმწიფო საგადასახადო ინსპექციის ოპერატიული სამსახური,  სხვადასხვა თანამდებობებზე

     

    განათლება

  • 1989-1995 წლები

    ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო  უნივერსიტეტის იურიდიული ფაკულტეტი, სამართამცოდნეობის სპეციალობით

     

    უცხო ენების ცოდნა

  •  

    ინგლისური, რუსული

 

 

<აპრილი>
ორსაოთხუპაშაკვ
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

დონორი ორგანიზაციები

მოქალაქის გზამკვლევი
2017 წლის ბიუჯეტი

ეკონომიკური ანალიზი

სახელმწიფოს შიდა ფინანსური კონტროლი

დავების განხილვის საბჭო

ელექტრონული აუქციონი

ანგარიშები და პრეზენტაციები

სწავლება და კარიერა